גן ילדים בנים - קדם חובה

מתלבטים לאיזה גן ילדים בירושלים כדאי לרשום את ילדכם? זה לא סוד שרשת גני חב"ד היא המובילה בתחום החינוך! הורים מרוצים וילדים מאושרים. צלצלו: 052-8613281

 

כתובת הגן: רח' תרשיש 1 גילה ירושלים
טלפון גן קדם חובה א : 02-6762955
טלפון גן קדם חובה א : 02-6762955

גן ילדים בנים קדם חובה

ב"ה ילדכם הקט עומד להתחיל ללמוד עם הגדולים... לכם ההורים יש התלבטות באיזה גן ילדים לרשום אותו? היכן הוא יהיה מוגן פיזית ורוחנית? היכן ילדכם ילמד בצורה החווייתית ביותר אודות החגים ומושגים ביהדות, על האבות הקדושים כמו גם על צדיקי הדור גדולי ישראל? גן ילדים של חב"ד מעניק לילדכם הגנה פיזית ורוחנית: מבנה הגן מרווח ועם כל אישורי הבטיחות הנדרשים. לצד משחקים ואבזרי העשרה מחכימים ובטיחותיים. במקביל יקבל ילדכם מנה גדושה של יהדות לצד ערכים ומידות טובות. הקניית דרך ארץ להורים ולמבוגרים, לצד חינוך לאהבת ישראל ונתינה לחבר. ערכים אוניברסליים אלו מוטמעים בילדים במסגרת של מבצעים שונים הנערכים מעת לעת בגן. ימי הולדת של הילדים הן כלי נפלא לקבלת החלטות טובות והקניית הנהגות טובות. כל אירוע בגן מנוצל לחנך את ילדכם לערכי המסורת היהודית. כי בחב"ד מאמינים שהעתיד טמון בחינוך!

גן ילדים חב"ד גילה ירושלים

צוות גננות מקצועי ומיומן 

בכל אחד מגני חב"ד גילה יש צוות גננות וסייעות מוסמך ומנוסה. צוות הגן חדור בתחושת שליחות לחינוך ילדי ישראל שהם העתיד של העם. לצורך כך, נעזרות הגננות באמצעי המחשה ברמה גבוהה, הגננת יודעת למנף כל אירוע להנחלת ערכי היהדות ומידות טובות בילדים הרכים שיגדלו בבוא העת להיות בנים נאמנים לעמם ולמורשתם. 

זה הזמן להרשם באחד מגני הילדים של רשת גני חב"ד גילה ירושלים! הזדרזו והרשמו! מספר המקומות מוגבל!

 

 

 

 

שתף לחברים

שתף